Realizace a pokládka

Kromě prodeje podlah nabízíme i možnost pokládky našich laminátových, vinylových, rigidních, dřevěných podlah, ale i kamenných koberců a epoxidových stěrek. Převážně se soustředíme na Děčín a okolí. A se všemi těmito typy podlahovin máme bohaté a letité zkušenosti. 

Součástí našeho servisu je například i bezplatná návštěva u Vás doma a profesionální zhodnocení stávající podlahy okem odborníka. Před samotným výběrem dekoru si s Vámi dohodneme osobní návštěvu na místě vaší budoucí podlahy, abychom se podívali jak stávající podloží vypadá, a co bude třeba ještě udělat, aby se vaše nová podlaha mohla správně a bez vad položit, tak aby zůstala na dlouhá léta stejně krásná. Samozřejmě je tím myšleno vyrovnání podlahy pomocí samonivelační stěrky, použití osb desek, zavedení podlahového topení atd.

Na základě této návštěvy a vašeho výběru konkrétní vysněné podlahy, pro vás vytvoříme kalkulaci, v níchž bude vypočítána celková cena. Tedy jak za pokládku a vyrovnání podlahy, tak za podlahu jako takovou. Před touto návštěvou bohužel nemůžeme nikdy dopředu ani odhadnout, kolik Vás bude pokládka nebo vyrovnání podlahy stát. Je to vždy velmi individuální položka.

Takto asi krátce o našem postupu pokládky.Jestliže by Vás zajímalo jak vypadá již samotný pracovní proces, připravili jsme pro Vás krátké video níže z jedné z našich realizovaných zakázek.

A opět ten Falquon

A opět ten Falquon

Stále tomu nemůžu uvěřit, ale věděli jste, že tuto podlahu můžete po dosloužení (jednou za sto let) hodit do kompostu?...

Paní Iveta a její podlaha

Paní Iveta a její podlaha

_Jsme vždycky moc rádi, když nám naši zákazníci pošlou fotku své nové podlahy. Tady máme jednu přímo akční z pokládky....

Roubenka u Bezdězu

Roubenka u Bezdězu

NAŠE REALIZACE_Krásná venkovská roubenka nedaleko hradu Bezdězu vyzývala k nevšednímu řešení. Dobová kachlová kamna...

Samopokládka pana Marka

Samopokládka pana Marka

Jsme rádi, když se nám pochlubíte s Vaší prací💪, takto si pan Marek položil vinylovou podlahu Comfort od Ter Hürne 💚....

Samopokládka

Jestliže patříte mezi ty naše zákazníky, kteří si u nás zakoupenou podlahu rádi položí sami, s potěšením Vás v tomto záměru podpoříme, a to hned několika směry. Vždyť ne nadarmo se říká, že češi mají šikovné ručičky.

Prvním z nich může být naše půjčovna profesionálního podlahového nářadí, kterou jsme zřídili přímo pro tyto účely a pro naše zákazníky je veškeré půjčení tohoto náčiní zcela zdarma. V dalším směru Vám pomůžeme profesionální radou, jak osobní tak telefonickou od našeho odborníka na podlahy. A v posledním směru pro Vás připravujeme spousty instruktážního materiálu jak návodu, z nichž některé jsou ke stažení pod tímto textem, tak videí, které budeme postupně zveřejňovat. Zajímavé tématické články najdete také na našem blogu.

 Takže směle do toho! Naší podporu budete mít vždy.

Potřebuji poradit

Také můžete volat na 775 866 544
či psát na email info@galeriepodlah.cz

12 + 13 =

Lišty zdarma >

k podlaze Ter Hürne