Kontakt

Galerie Podlah

Krokova 339, 40502 Děčín
tel.: 775 866 544
e-mail: info@galeriepodlah.cz
IČ 74440004

 

 

Lišty zdarma >

k podlaze Ter Hürne

Otevírací doba

je opravdu zcela na Vás. Standardně se snažíme být na prodejně od osmi do pěti hodin. Ale může se stát, že musíme být na zakázce všichni a na prodejně v době vaší návštěvu nikdo nebude. Proto si určitě předem telefonicky či emailem domluvte schůzku a my se budeme rádi věnovat pouze Vám a vaší budoucí podlaze.

 

O nás

Jsme rodinná firma sídlící v historické budově bývalé vlakové remízy východního nádraží  v Děčíně z roku 1897. Ano, dřív tudy opravdu vedly koleje a opravdu tu parkovaly i lokomotivy. Ale nyní se zde můžete, kromě budovy samotné, pokochat i neuvěřitelně velkou sbírkou vzorků podlah všech různých druhů.

Naše firma má již dlouholetou historii, avšak v průběhu minulých několika let proběhla restrukturalizací a jakýmsi myšlenkových restartem. Prodrali jsme se přes truhlářství, tvorbu interiérů až k vyhraněnému jednotnému názoru, že se budeme soustředit pouze a jenom na prodej, pokládku a realizaci podlahových krytin, neboť to nás zajímá a nejvíce baví a je to obor, v němž vynikáme a máme opravdu veliké zkušenosti, kterými rádi obohatíme i vaši podlahu.

Koupit podlahu si nikdy nechodíte jen tak, není to spontánní nápad a také nad jeho uskutečněním většinou nestrávíte pár vteřin. Chcete, aby podlaha, kterou si vyberete sloužila po dlouhá léta.

I my rádi na Váš výběr klademe velký důraz a chceme, aby byl opravdu promyšlený, aby se zohlednilo vše, co posléze může určovat životnost vybrané podlahy. A proto preferujeme osobní kontakt, nejlépe domluvený předběžně telefonicky, či emailem, abychom si na Vás mohli vyhradit dostatek času a provést Vás naší galerií, kde Vám ukážeme všechna podlahová umělecká díla a společně vybereme tu podlahu, která se dle zadaných kritérií bude do vaší realizace hodit nejlépe.